Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej
27
paź
2020

"Wspieraj seniora" w gminie Łomża

W związku z nowymi ograniczeniami związanymi z COVID-19 Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Łomża przygotowuje się do realizacji programu rządowego „Wspieraj Seniora”, który ma na celu wsparcie seniorów w wieku 70 lat i więcej, którzy podczas epidemii zdecydują się zostać w domu.

Realizacja programu polega na dostarczeniu zakupów, zgodnie ze wskazaną przez seniora listą, obejmującą artykuły podstawowej potrzeby, w tym artykuły spożywcze i środki higieny osobistej. Usługa sporządzenia i dostarczenia zakupów jest bezpłatna, ale koszt zakupu towarów pokrywa Senior.

W celu diagnozy potrzeb związanych z programem, prosimy o kontakt osoby zainteresowane z Ośrodkiem Pomocy Społecznej Gminy Łomża do 30 października 2020 roku pod numerem telefonu 86 216-21-99.

Bardzo prosimy o rozsądne zgłaszanie potrzeb. Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, w pierwszej kolejności pomocy powinna udzielać najbliższa rodzina. Ośrodek Pomocy Społecznej wspiera osoby samotne lub takie, które z uzasadnionych powodów nie mogą liczyć na pomoc rodziny.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.