Strona główna » Dla mieszkańców » OZE w Gminie Łomża
29
paź
2020

"Odnawialne źródła energii w gminie Łomża"- przedłużony termin oceny projektów

Instytucja Organizująca Konkurs (IOK) informuje, iż z uwagi na ilość i charakter ocenianych projektów wymagających szczegółowych wyjaśnień i uzupełnień, próśb Wnioskodawców o wydłużenie terminu na dostarczenie poprawionych dokumentów w następstwie zapytań Komisji Oceny Projektów oraz w związku z sytuacją epidemiologiczną wywołaną przez COVID-19 termin oceny formalno-merytorycznej zostaje wydłużony.

Rozstrzygnięcie konkursu, w ramach którego gmina Łomża złożyła projekt pn. "Odnawialne źródła energii w gminie Łomża"  nastąpi w listopadzie 2020 r. (uprzednio termin ustalono na październik 2020 r.).

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.