Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej
14
sty
2021

Tradycyjne, lecz skromne kolędowanie

W Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Łomża odbyło się tradycyjne kolędowanie. Kapela Kurpiowska Gminy Łomża zagrała i zaśpiewała szereg kolęd i pastorałek. To wydarzenie muzyczne zorganizowane było w ramach projektu „Aktywna Społeczność Gminy Łomża i Wizna”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa IX. Rozwój Lokalny, Działanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego.

Uczestnicy projektu, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża Małgorzata Jolanta Kozicka wraz z pracownikami włączyli się do wspólnego śpiewania. Swoją obecnością zaszczycili nas również Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys i Skarbnik Gminy Anna Lachowska. Polskie kolędy i pastorałki to okazja do wspólnego śpiewania w gronie najbliższych, ale przede wszystkim kultywowanie polskiej tradycji.

Na zakończenie spotkania kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Łomża złożyła podziękowania za obecność przybyłych gości oraz artystom za występ, natomiast Wójt Gminy Łomża złożył wszystkim życzenia wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2021 Roku.

  • Tradycyjne, lecz skromne kolędowanie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.