Strona główna » Samorząd » Sołectwa
11
mar
2021

11 marca 2021 - Dzień Sołtysa

Szanowni Sołtysi Gminy Łomża,

z okazji Dnia Sołtysa proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia, pozdrowienia i podziękowania za dotychczasową, wytrwałą działalność
na rzecz mieszkańców wsi.

Państwo Sołtysi pełnicie niezwykle istotną rolę w strukturze organizacyjnej naszego samorządu Gminy Łomża. Aktywnie przyczyniacie się do umacnia się lokalnych wspólnot. Przewodzenie wiejskiej społeczności, zwoływanie i prowadzenie zebrań wiejskich, reprezentowanie sołectwa na zewnątrz, to ważne zadania. Państwo jesteście na co dzień z mieszkańcami. To do Państwa najszybciej docierają ich uwagi, opinie, potrzeby.

Uczestnicząc regularnie w sesjach Rady Gminy Łomża i posiedzeniach jej komisji, a także bezpośrednio w kontaktach ze mną, po wielokroć przekazywaliście je nam.

Lokalne problemy są nierozłączną częścią społecznego współistnienia. Wiem, ile czasu i wysiłku poświęcacie Państwo, aby doprowadzać do ich rozwiązania. Pomaga w tym zaufanie i szacunek mieszkańców, który zostaliście Państwo obdarowani, gdy mieszkańcy poszczególnych miejscowości naszej gminy wybierali swoich Sołtysów. Raz jeszcze gratuluję tego wyboru.

W Dniu Sołtysa życzę Panu wielu sukcesów, satysfakcji z pełnionej przez Państwa, jakże ważnej i potrzebnej służby. Życzę dużo zdrowia, szczęścia, szacunku i życzliwości sąsiedzkiej.

Poza życzeniami proszę przyjąć skromny upominek. To przypinka z herbem Gminy Łomża, którą mam nadzieję, będziecie Państwo nosić z dumą. Załączam także „Poradnik radnego i sołtysa na 2021 r.”  Mam nadzieję, że pomoże Państwu w realizacji zadań i kształtowania wysokich standardów jakości życia społecznego oraz obywatelskiego zaangażowania.


Wójt Gminy Łomża
      Piotr Kłys

 

  • 11 marca 2021 - Dzień Sołtysa
  • 11 marca 2021 - Dzień Sołtysa
  • 11 marca 2021 - Dzień Sołtysa
  • 11 marca 2021 - Dzień Sołtysa
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.