Strona główna » Dla mieszkańców » Organizacje pozarządowe
16
kwi
2021

Gminne wsparcie dla WOPR w Łomży

Gmina Łomża dofinansowała zakup zestawu ucieczkowego i 10 kompletów ubrań dla Okręgowego Wodnego Ochotniczego Pogotowania Ratunkowego w Łomży na kwotę 2000 zł.

To nie pierwsze wsparcie finansowego przekazane dla łomżyńskiego WOPR. W 2020 r. ze środków finansowych budżetu gminy stanowiących dochody z tytułu wydawania zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych, ochotnicze pogotowie otrzymało dwa pasy ratownicze, manekina ratowniczego oraz t-shirty, w wysokości dwóch tysięcy złotych.

Okręgowe WOPR w Łomży jest specjalistycznym stowarzyszeniem o zasięgu ogólnokrajowym, które powstało w 2008 roku. Realizuje cele z zakresu przede wszystkim niesienia pomocy, a także spełnia wybrane cele z zakresu profilaktyki przeciwalkoholowej oraz propaguje zdrowy i trzeźwy styl życia.

  • Gminne wsparcie dla WOPR w Łomży
  • Gminne wsparcie dla WOPR w Łomży
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.