Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
25
cze
2021

Koniec trudnego roku szkolnego 2020/2021

Rok szkolny 2020/2021 był pod wieloma względami szczególny dla uczniów nauczycieli, rodziców i dyrektorów szkół. Wyzwania z jakimi musieliście sobie poradzić w trakcie realizacji nauczania w formie zdalnej, a następnie hybrydowej nie mają sobie równych co najmniej w kilku ostatnich dziesięcioleciach.

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi. koniec roku szkolnego to czas na to, aby wszystkim Państwu podziękować za rzetelną i odpowiedzialną pracę na rzecz Waszych podopiecznych. Konieczność poznania i szybkiego wdrożenia nowych technologii informatycznych, walki z trudnościami technicznymi choćby dotyczącymi łączy internetowych, a przy tym utrzymania stałego i dobrego kontaktu
z uczniami, wymagały dużego zaangażowania, wysiłku intelektualnego i odporności psychicznej. Dziękuję za okazane serce i zaangażowanie w podejmowaniu działań dla dobra uczniów i całej społeczności szkół Gminy Łomża. Składam Wam serdeczne podziękowania za ten wielki wysiłek jaki włożyliście w nauczanie w naszych szkołach w upływającym roku szkolnym.

Kochani Uczniowie, jestem przekonany, że trud jaki włożyliście w zdobywanie wiedzy zaowocuje w przyszłości waszymi sukcesami w dalszych etapach edukacji. Mam nadzieję, że w nowym roku szkolnym spotkacie się wszyscy radośni i wypoczęci, a nauka nie będzie musiała być już prowadzona w formie zdalnej. Wszystkim absolwentom naszych szkół życzę, aby w nowym roku szkolnym rozpoczęli naukę w wymarzonych szkołach średnich. 

Przed Wami wyczekiwane wakacje. Życzę Wam, aby każdy dzień wakacyjnego wypoczynku był radosny, ciekawy i pełen pozytywnych wrażeń, ale jednocześnie przeżyty bezpiecznie i w pełnym zdrowiu. Dbajcie proszę o bezpieczeństwo własne i innych osób gdziekolwiek będziecie wypoczywać, bawić się, uprawiać sport czy pomagać rodzicom.

Szanowni Rodzice, byliście i jesteście największym wsparciem dla Waszych dzieci szczególnie w obecnej trudnej sytuacji. W związku z tym gratuluję każdego osiągniętego przez wasze pociechy sukcesu. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzacie nauczycieli i wychowawców oraz za zaangażowanie w działalność szkół. Życzę Państwu zdrowia i udanego letniego wypoczynku.

Wszystkim Państwu życzę udanych wakacji. Wypoczywajcie i korzystajcie z pięknej pogody. Życzę przede wszystkim zdrowia i uzyskania sił niezbędnych do pracy w nowym roku szkolnym, w którym mam nadzieję nauka będzie się odbywać już tylko stacjonarnie
w siedzibach naszych szkół.

 

Wójt Gminy Łomża

Piotr Kłys

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.