Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
1
wrz
2021

Wracamy do szkoły!

1. września jest tradycyjnie dniem rozpoczęcia nauki w szkołach. Poniżej zamieszczamy list Wójta Gminy Łomża do dyrektorów, pracowników oświaty, rodziców i uczniów.

Szanowni Dyrektorzy i Pracownicy Szkół Gminy Łomża
oraz Drodzy Rodzice i Uczniowie

Bardzo cieszę się, że wszyscy zdrowi i wypoczęci wracacie do pracy w naszych szkołach. Jestem przekonany, że w wakacje mogliście wypocząć i nabrać sił, aby mierzyć się z wyzwaniami związanymi z nowym rokiem szkolnym. Mam nadzieję, że nauka w naszych szkołach będzie się odbywać przez cały rok tradycyjnie w ich siedzibach a pandemia nie pokrzyżuje nam tych planów poprzez konieczność nauki zdalnej czy hybrydowej.

Całej kadrze naszych szkół życzę przede wszystkim zdrowia i wielu sił do pokonywania trudności związanych z organizacją pracy, edukacją i wychowaniem naszych uczniów oraz samych sukcesów związanych z ich osiągnięciami.

Szanownym Rodzicom, życzę, aby ich dzieci w nowym roku szkolnym osiągnęły jak najlepsze wyniki w nauce i dzięki swoim nauczycielom i wychowawcom nieustannie rozwijały się do czynienia dobra. Liczę na owocną współpracę rodziców i kadry pedagogicznej naszych szkół, która będzie miała na celu dobro uczniów i osiąganie przez nich sukcesów edukacyjnych.

Drodzy Uczniowie wracacie po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede wszystkim wypoczęci i gotowi do dalszej walki. Walki, którą każdy uczeń rozpoczyna zawsze pierwszego września. W waszym życiu wiele rzeczy uległo zmianie. Jesteście starsi, mądrzejsi, ale także macie z pewnością nowe postanowienia na ten rok szkolny. Oczywiście na pierwszym miejscu listy postanowień powinna być walka o oceny. Bo przecież uczycie się nie dla szkoły, nauczycieli, rodziny czy przyjaciół, tylko dla siebie.

Życzę wszystkim samych sukcesów, Dyrektorom, Nauczycielom i pozostałym pracownikom szkół cierpliwości i wytrwałości, zaś uczniom jak najlepszych ocen i wyników egzaminów.

Wójt Gminy Łomża

Piotr Kłys

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.