Strona główna » Dla mieszkańców
9
wrz
2021

Premiera filmu o pielgrzymce Papieża Polaka do Łomży

Wójt Gminy Łomża zaprasza mieszkańców na premierę filmu "Ty jesteś Skała. XXX rocznica pielgrzymki Jana Pawła II do Łomży” 11 września o godz. 18:00 w auli Szkół Katolickich przy ul. Sadowej 12. Twórcami 74-minutowego dokumentu są: Proboszcz parafii Krzyża Świętego, pomysłodawca Zbigniew Zalewski i lektor Mariusz Rytel. Gmina Łomża również dołożyła swoją cegiełkę do powstania tego filmu, a Wójt Piotr Kłys objął inicjatywę patronatem.

Dokument ukazuje pobyt polskiego Papieża na Ziemi Łomżyńskiej i Diecezji Łomżyńskiej. Postawę filmu stanowią nagrania filmowe zgromadzone 15 lat temu, ale autorom udało się teraz dotrzeć do nowych rozmówców - uczestników tamtych wydarzeń, a nawet do niepublikowanych wcześniej amatorskich nagrań filmowych. Premiera, na którą wstęp jest wolny, odbędzie się w przeddzień beatyfikacji prymasa Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.