Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
9
paź
2021

Karol Łebkowski najlepszym sędzią 2021

Karol Łebkowski, który od pięciu lat pełni funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach, na Mistrzostwach Świata w Zapasach w Oslo został uhonorowany Złotym Gwizdkiem dla najlepszego sędziego w 2021roku. Wyróżnienie nadawane jest od 1983 r., ale pierwszy raz w historii nagrodę otrzymał polski sędzia.

Karol Łebkowski sędziował Mistrzostwa Świat w Zapasach w Oslo w Norwegii, które odbywały się od 2 do 10 października. 9 października 2021 r. na uroczystym zamknięciu imprezy został uhonorowany Złotym Gwizdkiem dla najlepszego sędziego w 2021roku! Wyróżnienie Łebkowskiem wręczył prezydent Światowej Federacji Zapaśniczej (UWW) Nenad Lalovic. Do tej pory, w ten sposób doceniono stu pięciu sędziów na całym świecie.

Warto dodać, że Łebkowski m.in. dwukrotnie sędziował zapasy podczas igrzysk olimpijskich: w Rio De Janeiro (2016 r.) i Tokio (2021 r.). Ponadto w 2019 roku był jedynym Polakiem, który sprawdzał przygotowanie obiektów do Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.