Strona główna » Dla mieszkańców » Gospodarka odpadami
15
lis
2021

Ryczałtowa opłata za odpady wytwarzane nie tylko w domkach letniskowych

Od 1 stycznia 2022 r. w Gminie Łomża będzie obowiązywała ryczałtowa opłata za odpady powstające na nieruchomościach wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, w tym domkach letniskowych.

Zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Łomża nr XXII/184/21, właściciele domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, zobowiązani są złożyć w Urzędzie Gminy Łomża, ul. Marii Skłodowskiej Curie 1a lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej, deklarację o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami.

Ryczałtowa stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z domków letniskowych i rekreacyjno-wypoczynkowych wynosi 180,00 zł za rok.

Termin złożenia deklaracji  do 14 stycznia 2022 r.

Wzór deklaracji dostępny w załączniku.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.