Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
16
gru
2021

Sukces unihokeistów SP Kupiski

Młodzi sportowcy ze Szkoły Podstawowej w Kupiskach zajęli II miejsce w finale wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w unihokeju. W półfinale pokonali SP Orla 2:1, a w finale po zaciętym meczu ulegli SP 5 w Suwałkach, kończąc z wynikiem 4:2. Zmagania sportowe odbyły się 14 grudnia 2021 r. w Białymstoku.

Bramkarz z zespołu Szymon Szczytkowski został uznany za najlepszego bramkarza turnieju, a wyróżniającym się uczestnikiem zespołu uznano Mateusza Farynę. Zespół wystąpił w następującym składzie: Szymon Szczytkowski, Jakub Piotrowski, Jakub Boryszewski, Piotr Malicki, Mateusz Faryna, Łukasz Nasiadko, Jakub Małkowski, Adam Zakrzewski, Sebastian Łomotowski, Dawid Barzyk, Patryk Filipkowski. Opiekunem zespołu jest Adam Wszeborowski. Chłopcy uzyskali awans na finał Ogólnopolski Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Elblągu.

  • Sukces unihokeistów SP Kupiski
  • Sukces unihokeistów SP Kupiski
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.