Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
20
gru
2021

Medale w badmintonie dla SP w Kupiskach

Zespół chłopców ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach zdobył 2. miejsce na podium, a dziewcząt - 3. Miejsce w Finale Wojewódzkim w Badmintonie Igrzysk Dzieci, który odbył się w Białymstoku.

Podczas mistrzostw bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna chłopców, w składzie: Piotr Kania, Piotr Świerczewski, Jakub Pawelczyk i Maciej Zysk, ponieważ wywalczyli drugie miejsce po zaciętej walce z drużyną SP 28 w Białymstoku. Triumfowała SP 32 w Białymstoku.


Niepokonana białostocka SP 32 była również poza zasięgiem w rywalizacji dziewcząt. W walce o 2. miejsce dziewczęta z SP w Kupiskach przegrały z rówieśniczkami ze Społecznej SP 3 w Białymstoku. Wystąpiły w składzie: Katarzyna Dziedzicka, Natalia Junkiewicz, Olga Lemańska i Maja Niksa.

  • Medale w badmintonie dla SP w Kupiskach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.