Strona główna » Dla mieszkańców
11
sty
2022

Konkurs „Fundusz sołecki - najlepsza inicjatywa”

Do 21 stycznia 2022 r. zgłaszać można przedsięwzięcia przydatne mieszkańcom i warte popularyzacji, które zostały sfinansowane ze środków funduszu sołeckiego. Województwo Podlaskie jest współorganizatorem regionalnego etapu V edycji tego konkursu.

Konkurs ma na celu aktywizację społeczności wiejskich do działań wzmacniających wspólnotę mieszkańców oraz korzystnie wpływających na poprawę warunków życia na wsi. 

Jest skierowany do wszystkich sołectw, które w latach 2010 - 2021 realizowały projekty finansowane ze środków wyodrębnionych w ramach funduszu sołeckiego lub, w którym fundusz sołecki stanowił wkład własny.

Warunkiem uczestnictwa w kolejnej edycji jest złożenie dokumentów zgłoszeniowych przez sołtysa w terminie: do 21 stycznia 2022 r. osobiście lub pocztą tradycyjną.

Zwycięzca I miejsca w etapie wojewódzkim zostanie zgłoszony do finału ogólnopolskiego, w którym laureaci otrzymują nagrody pieniężne a zwycięzca dodatkowo statuetkę tzw. „Sołecką Nike”.

Szczegółowych informacji udziela Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich UMWP, rolnictwo@wrotapodlasia.pl. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu z: https://wrotapodlasia.pl/pl/rolnictwo/wiadomosci/konferencje_i_szkolenia/konkurs-fundusz-solecki--najlepsza-inicjatywa--trwa-nabor-zgloszen.html

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.