Strona główna » Dla mieszkańców » Gospodarka odpadami
22
mar
2022

Od kwietnia popiół segregujemy w osobnym pojemniku

Od 1 kwietnia 2022 r. na terenie gminy Łomża obowiązuje selektywna zbiórka popiołu z palenisk domowych.

Zgodnie z uchwała Rady Gminy Łomża nr XXX/248/21 z dnia 30 grudnia 2021 r., w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Łomża, mieszkańcy Gminy Łomża zobowiązani są do selektywnej zbiórki popiołu z palenisk domowych. Oznacza to zakaz wrzucania popiołu do pojemnika z odpadami resztkowymi. Popiół z palenisk domowych należy gromadzić w wyłącznie do tego celu przeznaczonych pojemnikach lub workach koloru szarego, oznaczonych napisem „Popiół” i przekazywać podmiotowi odbierającemu odpady w terminach zgodnych z harmonogramem wywozu odpadów komunalnych.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.