Strona główna » Dla mieszkańców
4
maj
2022

Zapraszamy na "Kurpiowską Majówkę u Stacha"!

W niedzielę, 8 maja Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys zaprasza do Lasu Jednaczewskiego na „Kurpiowską Majówkę u Stacha” z okazji 100-lecia wystawienia pomnika Stacha Konwy. W programie m.in.: Bieg Stacha Konwy, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Kurpiowskiej, obozowisko historyczne wraz z potyczką oddziału Kurpiów z wojskami sasko-rosyjskimi, dmuchańce i animacje dla dzieci oraz swojskie jadło.

majówka plakat.png

 

Partnerzy:

partnerzy.JPG

marszałek.JPG

fundusz patriotyczny jpg.JPG

Dofinansowano ze środków Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej w ramach Funduszu Patriotycznego – edycja Niepodległość po polsku

210302080622.jpg

Sponsor MAXIMUS BROKER

sponsor.JPG

 

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.