Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
24
cze
2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Uff, kończy się. Po dwóch poprzednich pandemicznych latach nauki, ten rok szkolny 2021/2022 był niemal normalny. Lekcje powróciły do szkolnych klas, a komputery z aplikacjami do nauki zdalnej mogły być tylko wsparciem, a nie podstawowym narzędziem szkolnym. Znowu kontakt osobisty zastąpił ten wirtualny. Cieszę się, że zniknęła pandemia Covid-19 i związane z nią ograniczenia. Niestety, przed końcem pandemii Rosja rozpoczęła wojnę na Ukrainie, a jej skutki odczuliśmy także w Gminie Łomża. W niektórych z naszych szkół niespodziewanie pojawili się nowi uczniowie i nowe wyzwania. Zmierzyliśmy się z nimi i pokonaliśmy je. Jestem wdzięczny za to Wam wszystkim.

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi, koniec roku szkolnego to czas na to, aby wszystkim Państwu podziękować za rzetelną i odpowiedzialną pracę na rzecz Waszych podopiecznych. Dziękuję za okazane serce i zaangażowanie w podejmowaniu działań dla dobra uczniów i całej społeczności szkół Gminy Łomża.

Kochani Uczniowie, jestem przekonany, że trud jaki włożyliście w zdobywanie wiedzy zaowocuje w przyszłości waszymi sukcesami w dalszych etapach edukacji. Przed Wami wyczekiwane wakacje. Życzę Wam, aby każdy dzień wakacyjnego wypoczynku był radosny, ciekawy i pełen pozytywnych wrażeń, ale jednocześnie przeżyty bezpiecznie i w pełnym zdrowiu. Dbajcie proszę o bezpieczeństwo własne i innych osób gdziekolwiek będziecie wypoczywać, bawić się, uprawiać sport czy pomagać rodzicom. Absolwentom naszych szkół życzę, aby w nowym roku szkolnym rozpoczęli naukę w wymarzonych szkołach średnich. Pozostały uczniom, abyście wypoczęci i radośni wszyscy razem spotkali się 1. września w murach tej szkoły.

Szanowni Rodzice jesteście największym autorytetem i wsparciem dla Waszych dzieci. Wy najbardziej cieszycie się z każdego ich sukcesu. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzacie nauczycieli i wychowawców oraz za zaangażowanie w działalność szkół. Życzę Państwu zdrowia i udanego letniego wypoczynku.

Wszystkim Państwu życzę udanych wakacji. Wypoczywajcie i korzystajcie z pięknej pogody. Życzę przede wszystkim zdrowia i uzyskania sił niezbędnych do pracy w nowym roku szkolnym.

Z poważaniem
Piotr Kłys
Wójt Gminy Łomża

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.