Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
13
paź
2022

Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys przyznał nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej 16 nauczycielom z 7 szkół podstawowych za znaczące osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze. Nagroda ma charakter uznaniowy i jest przyznawana w terminie do dnia 14 października każdego roku. Nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach: Bożena Gutowska, Małgorzata Nasiadko i Adam Wszeborowski, wyróżnienia odebrali  13 października 2022 r. podczas Święta Patrona Szkoły.

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam najlepsze życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty z Gminy Łomża. Na co dzień dbają Państwo o edukację i wychowanie młodego pokolenia Polaków. To Państwo przekazują im wiedzę niezbędną do zrozumienia współczesnego świata. To z Państwa pomocą ci młodzi doskonalą swoje umiejętności i kształtują charaktery. Jest to wielka odpowiedzialność i zadanie, któremu nauczyciele stawiają czoła każdego dnia. Dziękuję za trud i zaangażowanie, z jakim wykonują Państwo swoją pracę. Wszystkim nauczycielom i wychowawcom ze wszystkich szkół Gminy Łomża życzę zdrowia, dużo sił i wytrwałości. Niech wdzięczność Państwa wychowanków i ich rodziców będzie źródłem wielkiej satysfakcji. Życzę Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym – Wójt Piotr Kłys.

  • Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej
  • Nagrody z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.