Strona główna » Jednostki » Centrum Kultury Gminy Łomża
8
lis
2022

Informacja Wójta Gminy Łomża

o zamiarze ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Kultury gminy Łomża

1. Na podstawie art. 16 ust. 3d ustawy z dnia 25 października 1991 r. o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej (Dz. U. z 2020 r. poz. 194) i § 3 ust. 1 pkt 1 i ust. 2 Rozporządzenia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z dnia 18 kwietnia 2019 r. w sprawie konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora instytucji kultury (Dz. U. poz. 724) Gmina Łomża, w imieniu którego działa Wójt Gminy Łomża, podaje do publicznej wiadomości oraz pracownikom instytucji kultury Gminy Łomża informację o zamiarze ogłoszenia konkursu na kandydata na stanowisko dyrektora Centrum Kultury Gminy Łomża z siedzibą w  Podgórzu.

2. Przewidywany termin rozpoczęcia postępowania konkursowego: listopad 2022 r.

3. Przewidywany termin zakończenia postępowania konkursowego: grudzień 2022 r.

4. Uzasadnienie skrócenia terminu podania informacji do publicznej wiadomości:

z dniem 01 stycznia 2023 r. rozpocznie działalność Centrum Kultury Gminy Łomża na podstawie Uchwała Nr XXXVIII/355/22 Rady Gminy Łomża z dnia: 27 października 2022 r. w sprawie: połączenia samorządowych instytucji kultury - Biblioteki Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu i Gminnego Ośrodka Kultury w Pniewie 

5. Informacja o zamiarze ogłoszenia konkursu zostanie podana do publicznej wiadomości na stronie www.gminalomza.pl/bip, na stronie internetowej www.gminalomza.pl i na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Gminy Łomża w miejscu przeznaczonym na zamieszczanie ogłoszeń oraz przekazana pracownikom  łączonych instytucji kultury – Biblioteki Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu oraz Gminnego Ośrodka Kultury w Pniewie.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.