Strona główna » Jednostki » Centrum Kultury Gminy Łomża
27
lip
2022

Festiwal: Zapomniane piosenki kurpiowskie im. Stacha Konwy

7 sierpnia 2022 r. Gminny Ośrodek Kultury w Pniewie zaprasza na Festiwal: Zapomniane piosenki kurpiowskie im. Stacha Konwy. Impreza rozpocznie się o godz. 13.00 na Grodzisko w Starej Łomży.

Na festiwalu w repertuarze muzyki kurpiowskiej wystąpią: Kapela Kurpiowska Gminy Łomża, Viatores, Skiela Kapela. Podczas festiwalu będzie rozdawany Śpiewnik Kurpiowski.

Celem Festiwalu: Zapomniane piosenki Kurpiowskie im. Stacha Konwy jest wzmocnienie i popularyzacja tożsamości kulturowej: ludowej i tradycyjnej społeczności subregionu łomżyńskiego, gł. Gminy Łomża jaką jest kultura kurpiowska oraz uczestnictwo w kulturze (kurpiowskiej) na poziomie lokalnym i regionalnym poprzez realizację festiwalu piosenki kurpiowskiej oraz ciekawej i innowacyjnej formy promocji – śpiewnika kurpiowskiego.

ministerstwo.png

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury”

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.