Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
23
cze
2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

List Wójta Gminy Łomża do Dyrektorów Szkół, Nauczycieli, Wychowawców, Pracowników Administracji i Obsługi, Rodziców i Uczniów

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi.
Koniec roku szkolnego to czas na to, aby wszystkim Państwu podziękować za pracę na rzecz Waszych podopiecznych. Pracę, którą wykonywaliście Państwo rzetelnie i z dużym zaangażowaniem. Dziękuję za wyrozumiałość i okazane serce dla uczniów. Dziękuję, za wysiłek włożony w wychowanie następnego pokolenia młodych ludzi. Wiem, że dla nauczyciela czymś wspaniałym jest, kiedy obserwuje sukcesy swoich uczniów, widzi jak rosną, jak powiększa się ich wiedza, jak doskonalą się w mądrości. To muszą być momenty wielkiej satysfakcji, gdy absolwenci przychodzą z uśmiechem do swojego nauczyciela i z radością dzielą się osiągnięciami, także w innej szkole, na studiach. Życzę Państwu, abyście jak najczęściej z dumą mówili: tak to ja go uczyłem.

Kochani Uczniowie, jestem przekonany, że trud jaki włożyliście w zdobywanie wiedzy w tej szkole zaowocuje waszymi sukcesami na dalszych etapach edukacji i życia. Rozpoczynają się wyczekiwane wakacje. Życzę, aby każdy dzień wypoczynku był radosny, ciekawy i pełen pozytywnych wrażeń, ale jednocześnie bezpieczny. Absolwentom szkoły podstawowej życzę, abyście w nowym roku szkolnym rozpoczęli naukę w wymarzonych szkołach średnich. Pozostały uczniom, życzę abyście wypoczęci, zdrowi i radośni wszyscy razem spotkali się 4. września w murach tej szkoły.

Szanowni Rodzice. Jesteście największym autorytetem i wsparciem dla Waszych dzieci. Wy kochacie je najbardziej na świecie. Wy cieszycie się z każdego ich osiągnięcia. Wy zawsze jesteście gotowi by przyjść im z pomocą i pocieszać. Dziękuję za zaufanie, jakim obdarzacie nauczycieli i wychowawców naszych gminnych szkół. Dziękuję za Państwa zaangażowanie w życie naszych szkolnych społeczności. Życzę Państwu zdrowia i udanego letniego wypoczynku.

Wszystkim Państwu życzę udanych wakacji. Wypoczywajcie i korzystajcie z pięknej pogody. Życzę przede wszystkim dużo zdrowia.

Z poważaniem
Piotr Kłys
Wójt Gminy Łomża

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.