Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
4
wrz
2023

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

List Wójta Gminy Łomża z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

Szanowni Rodzice, Dyrektorzy
Drodzy Nauczyciele i Pracownicy obsługi szkół
oraz Wy Uczniowie, kochane Dzieci

Rozpoczynamy rok szkolny 2023/2024. Wakacje minęły, mam nadzieję że dla wszystkich bezpiecznie i radośnie. Dziś wypoczęci, uśmiechnięci, z energią i zapałem przystępujecie do nauki i pracy. 

Szczególnie ciepło witam naszych najmłodszych uczniów, którzy dziś stawiają pierwsze jeszcze nieśmiałe i małe kroki wchodząc w wielki świat nauki. Niech czas spędzony w tej szkole będzie dla Was czasem wspaniałym, czasem nawiązywania wieloletnich przyjaźni, czasem pogłębiania wiedzy, rozwoju umiejętności i odkrywania pasji.

W tym pomagać będą Wam opiekunowi i nauczyciele z tej szkoły. Jestem pewien, że z pełnym zaangażowaniem będziecie Państwo przekazywać uczniom wiedzę i kształtować ich osobowość. Wszystkim nauczycielom, życzę niesłabnącego zapału w realizacji tego zadania. Życzę sukcesów uczniów, a także satysfakcji z dobrze wykonywanej pracy.

Szanowni rodzice. Dziękuję że zdecydowaliście się posłać swoje dzieci do naszej szkoły. Jestem przekonany, że to dobry wybór. Życzę aby Państwa pociechy przynosiły ze szkoły tylko dobre oceny i stale dawały powody do dumy.

Wszystkim życzę, aby rozpoczynający się dziś rok nauki był udany, przebiegał bez zakłóceń i przyniósł wszystkim poczucie spełnienia i satysfakcji.

Szanowni Państwo raz jeszcze życzę wszystkim udanego roku szkolnego.

 

Piotr Kłys

Wójt Gminy Łomża

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.