Strona główna » Samorząd » Sołectwa
11
mar
2013

Dzień Sołtysa - życzenia

Dzień Sołtysa - coroczne polskie święto obchodzone, w większości przypadkach na terenie kraju, 11 marca. Święto to ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ich pracę i zaangażowanie oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.

       Z okazji Dnia Sołtysa życzę wszystkim Paniom i Panom pełniącym tę funkcję na terenie naszej gminy satysfakcji z efektów wykonywanej pracy i motywacji do jej kontynuowania w następnych latach. Oby zaangażowanie, jakie wkładają Państwo w tę prace, dawało owoce, z których korzystać będą wszyscy mieszkańcy sołectw. Jednocześnie chciałbym Państwu podziękować za dotychczasową współpracę i pomoc, bez której trudno byłoby sobie wyobrazić wiele przedsięwzięć realizowanych na terenie sołectw. Państwa ofiarna praca jest jednym z najważniejszych czynników rozwoju sołectw.

Jacek Nowakowski Wójt Gminy Łomża

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.