Strona główna » Samorząd » Wójt
5
gru
2014

Wójt Gminy Łomża - Piotr Kłys

5 grudnia 2014 r, odbyła się II sesja Rady Gminy Łomża zwołana przez Komisarza Wyborczego w Łomży. Głównym punktem posiedzenia było złożenie ślubowania przez wójta elekta.

Przed oficjalnym zaprzysiężeniem nowo wybranego Wójta Gminy Łomża, Przewodnicząca Gminnej Komisji Wyborczej w Łomży Jolanta Dobrzycka przedstawiła zbiorcze wyniki wyborów na to stanowisko w wyborach, które odbyły sie 16 i 30 listopada 2014 r. Następnie wręczyła Piotrowi Kłysowi zaświadczenie o wyborze na Wójta Gminy Łomża. Po otrzymaniu zaświadczenia nastąpiło zaprzysiężenie, po którym Pan Piotr Kłys oficjalnie przejął obowiązki wójta. W obecności radnych, sołtysów, pracowników Urzędu Gminy i obecnych gości wójt przedstawił swoje główne cele i zamierzenia w rozpoczynającej się VII kadencji samorządu.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.