Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej » Karta Dużej Rodziny Gminy Łomża
13
mar
2015

Zaproszenie do współpracy - karta dużej rodziny

Wójt Gminy Łomża zaprasza przedsiębiorców i instytucje do współpracy w zakresie wsparcia rodzin z terenu gminy Łomża, w których wychowuje się troje lub więcej dzieci w związku z planowanym uruchomieniem na terenie gminy Łomża samorządowej karty dużej rodziny.

Wsparcie odbywać się będzie poprzez zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin spełniających warunki przystąpienia do programu.

Przystąpienie do Programu i uczestnictwo odbywa się na koszt Partnera w ramach jego środków własnych. W zamian Partner może się posługiwać logo „Firma przyjazna rodzinie” oraz jest promowany na stronie internetowej gminy Łomża: www.gminalomza.pl

Warunkiem przystąpienia do programu jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do sekretariatu Urzędu Gminy Łomża, ul. Skłodowskiej 1a lub przesłanie na adres: sekretariat@gminalomza.pl

Po analizie formularza zostaną ustalone warunki współpracy pomiędzy Partnerem i Wójtem Gminy Łomża oraz podpisana umowa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy oraz wspólnych działań na rzecz rodzin wielodzietnych.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.