Strona główna » Jednostki » Biblioteki
11
maj
2015

Uroczyste otwarcie Biblioteki w Podgórzu

6 maja nastąpiło uroczyste i oficjalne otwarcie Biblioteki w Podgórzu. Inwestycja pn. „Rozbudowa infrastruktury bibliotecznej w Gminie Łomża” zrealizowana w ramach programu wieloletniego Kultura+ Priorytet „Biblioteka+ Infrastruktura bibliotek” sfinansowana była dzięki dotacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która wyniosła 1 mln 875 tys. złotych. Całkowity koszt przedsięwzięcia wyniósł prawie 2 mln 600 tys. zł.

 Z pozyskanych środków pieniężnych wykonano gruntowny remont starych pomieszczeń biblioteki. Dobudowano nową część budynku, która zajmuje powierzchnię ponad 550 metrów kwadratowych i połączono ją z budynkiem Szkoły Podstawowej w Podgórzu za pomocą łącznika. Ponadto  powstała sala zabaw, sala konferencyjna oraz stanowiska komputerowe.

W ramach inwestycji zakupiono nowe regały na książki, a także regały przeznaczone na potrzeby Lokalnego Archiwum Cyfrowego. Wygospodarowano także specjalne miejsce dla przedszkolaków, wyposażone w kolorowe meble, zabawki i pomoce dydaktyczne.
 

 

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.