Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
21
wrz
2015

Informacja o odbiorze protokołów z oszacowania szkód w rolnictwie spowodowanych przez suszę

Osoby, które złożyły wniosek do Urzędu Gminy o oszacowanie szkód spowodowanych przez suszę, proszone są o zgłoszenie się po odbiór protokołów do pokoju nr 2 w Urzędzie Gminy Łomża w terminie od 24.09.2015 r. /czwartek/ do 30.09.2015 r. /środa/.

 

Poszkodowani rolnicy mogą ubiegać się o pomoc finansową, która przyznawana będzie na wniosek rolnika, złożony we właściwym biurze powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa do dnia

30 września 2015 r., na formularzu opracowanym i udostępnionym przez Agencję w biurach powiatowych oraz na stronach internetowych Agencji.

Do wniosku należy dołączyć m.in. kopię protokołu oszacowania szkód oraz kopię polisy ubezpieczeniowej, o ile co najmniej 50% powierzchni upraw rolnych w 2015 r. było ubezpieczonych od co najmniej jednego
z ryzyk. Przy ubieganiu się o pomoc nie jest wymagana adnotacja wojewody  na tych protokołach.

/źródło: http://www.arimr.gov.pl/


DODATKOWA INFORMACJA:

Po odbiór DECYZJI O ZWROT PODATKU AKCYZOWEGO zapraszamy do pokoju nr 21.

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.