Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
14
paź
2015

Dzień Edukacji Narodowej

Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty pracujący w szkołach gminy Łomża! W dniu rocznicy utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, 14 października 2015 r. obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

Dla mnie, jako wójta jest to szczególne święto i najlepsza okazja by powiedzieć wszystkim Wam, iż doceniam Wasze zaangażowanie, troskę i trud włożony w nauczanie i wychowywanie dzieci i młodzieży z naszej gminy. Dziękuję Wam za to, że codziennie, stale i niestrudzenie, w sposób odpowiedzialny pełnicie misję realizacji ważnych zadań w instytucjach oświatowych. To Wy kształcicie oraz wychowujecie kolejne pokolenia mieszkańców Gminy Łomża. Jako wójt gminy dzisiaj składam Wam wyrazy wdzięczności i podziękowania.

Drodzy Pracownicy Oświaty, z okazji Waszego święta życzę Wam takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.