Strona główna » Jednostki » Biblioteki
3
lis
2015

Strażacy OSP z wielkim sercem

Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Kupiskach w ubiegłym tygodniu odwiedzili Hospicjum w Łomży, znajdujące się przy ul. Rybaki 3.

Podopiecznym placówki przekazali dary rzeczowe w postaci: pampersów, ręczników jednorazowych na kwotę 1 000 zł. Pracownicy Hospicjum złożyli serdeczne podziękowania dla OSP w Starych Kupiskach i Urzędu Gminy Łomża.
Każdy z nas może pomóc. Przypominamy, że w Urzędzie odbywa się zbiórka zakrętek w ramach akcji: "Odkręcajmy dla Hospicjum", do której przyłączyło się już wielu partnerów. Zapraszamy wszystkie osoby, którym nie jest obojętny los podopiecznych łomżyńskiego Hospicjum, do udziału w inicjatywie.

  • Strażacy OSP z wielkim sercem
Wiadomość opublikowana przez: konserwator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.