Strona główna » Jednostki » Gminny Ośrodek Kultury
1
gru
2015

Andrzejki

Pod koniec listopada, jak nakazuje zwyczaj obchodzi się Andrzejki.

Wieczór andrzejkowy odbył się również i w Starych Modzelach w budynku remizy 28 listopada, w którym uczestniczyli mieszkańcy Starych Modzel oraz sąsiedniej Wygody. Wprawdzie typowych wróżb nie było, ale była za to dobra zabawa, gdzie do tańca przygrywała kapela w składzie p. Janina Nasiadko, p. Jerzy Sęk i p. Ryszard Motulewicz. Wszyscy bawili się doskonale, a oprócz tańców był także czas na rozmowę i dzielenie się wspomnieniami. Inicjatorką tego spotkania była p. radna Elżbieta Modzelewska.

Została już zaplanowana kolejna zabawa, tym razem karnawałowa. Wszak kapela jest do dyspozycji, a z pewnością nie zabraknie też chęci do ponownego spotkania i zabawy.

Składamy nasze podziękowanie kapeli.

Wiadomość opublikowana przez: konserwator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.