Strona główna » Jednostki » Biblioteki
4
gru
2015

Dodatkowe wsparcie finansowe dla Biblilioteki w Podgórzu

Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu wzięła udział w naborze wniosków i otrzymała dofinansowanie z Banku BGŻ BNP Paribas w ramach Programu Grantów Lokalnych.
Przedmiotem programu jest wsparcie przez placówki banku działalności społecznie użytecznej prowadzonej lokalnie przez instytucje. Celem programu jest podnoszenie jakości życia społeczności lokalnych. Pozyskane dofinansowanie zostanie przeznaczone na wydanie pierwszej w historii monografii wsi Podgórze, jednej z najstarszych w Polsce. Publikacja ukaże się jeszcze w tym roku, a jej promocja odbędzie się 10 lutego 2016 r.

 

Wiadomość opublikowana przez: konserwator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.