Strona główna » Jednostki » Biblioteki
7
gru
2015

Warsztaty świąteczne w bibliotece w Podgórzu

Ziarenka kawy, anyż, orzechy… Brzmi apetycznie, zwłaszcza w okresie przedświątecznym. Brzmi ciekawie jeśli okaże się, że z tych przysmaków można zrobić ozdoby choinkowe lub same choinki.

,,To  z czego zrobimy bombkę zależy tylko od naszej wyobraźni - mówi pani Małgosia, która od wielu lat zajmuje się wykonywaniem tego typu ozdób. Zaczęło się od szopek bożonarodzeniowych robionych ręcznie z zapałek, wykałaczek czy słomy, później dzieci poszły do szkoły i trzeba było pomóc w pracach plastycznych. Każda bombka jest inna, ma swój charakter, podobnie choinki - są tradycyjne robione z igliwia, ale także z płatków kosmetycznych czy plastikowych widelców, łyżeczek a nawet makaronu. Długo by wymieniać- pani Małgosia robi ozdoby od wielu lat, kiedyś pomagała swojemu tacie, później robiła ozdoby na swoją choinkę a teraz pomaga swoim dzieciom i wnukom.

Wykonanie takich ozdób wymaga wiele cierpliwości, ale wkładane serce owocuje ogromną satysfakcją. Te osoby, które chciałaby zobaczyć prace pani Małgosi lub wykonać je samodzielnie pod jej okiem zapraszamy w środę 9.12.2015 na godzinę 14.00 do biblioteki w Podgórzu na warsztaty świąteczne.

Wiadomość opublikowana przez: konserwator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.