Strona główna » Dla mieszkańców
9
gru
2015

Wizyta Świętego Mikołaja w Kupiskach

Jak każdego roku na specjalne zaproszenie księdza Proboszcza – Piotra Sitkiewicza, Święty Mikołaj odwiedził 6 grudnia parafialną wspólnotę w Kupiskach.
Jak każdego roku na specjalne zaproszenie księdza Proboszcza – Piotra Sitkiewicza, Święty Mikołaj odwiedził 6 grudnia parafialną wspólnotę w Kupiskach.

Jak przystało na Świętego biskupa, ubrany był w czerwono – złoty ornat, na głowie miał mitrę, a w dłoni trzymał pastorał. Został ciepło i radośnie przyjęty przez gromadkę najmłodszych mieszkańców zgromadzonych przy ołtarzu oraz pozostałych parafian. Radość była tym większa, ponieważ w tym roku wszystkie dzieci były bardzo grzeczne i wszystkie zasłużyły na słodkości podarowane przez Mikołaja.

Wiadomość opublikowana przez: konserwator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.