Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
7
sty
2016

Jasełka bożonarodzeniowe w SP w Puchałach

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Puchałach wraz ze swoimi nauczycielami przygotowali jasełka - widowisko przybliżające historię narodzenia Jezusa.

„Tradycją w naszej szkole jest, że prawie wszystkie dzieci biorą udział w Jasełkach” -pokreśliła Pani Ewa Modzelewska, nauczyciel matematyki. Dzięki uczniom zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Marii i Józefa. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka, pasterzy, mędrców oraz aniołów przeplatane były kolędami i pastorałkami. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem w przygotowanie inscenizacji i zostały nagrodzone ogromnymi brawami. Obecny podczas przedstawienia Wójt Gminy Łomża serdecznie podziękował małym aktorom za wprowadzenie w świąteczny nastrój. Wszystkim obecnym w imieniu swoim, urzędników i radnych gminy złożył życzenia z okazji świąt i Nowego 2016 roku. Po zakończeniu części artystycznej dzieci, nauczyciele, rodzice oraz zgromadzeni goście podzielili się opłatkiem. 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.