Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
1
kwi
2016

Gmina Łomża zaprasza przedszkolaków

Trwa nabór dzieci do punktów i oddziałów przedszkolnych w gminie Łomża. Wolne miejsca oferują placówki w Konarzycach, Podgórzu i Kupiskach. Wszystkie zapewniają najmłodszym mieszkańcom bardzo dobre warunki i opiekę dydaktyczną na wysokim poziomie. – Nasze punkty i oddziały przedszkolne niczym nie ustępują przedszkolom miejskim - podkreśla wójt gminy Piotr Kłys. - Namawiam rodziców do odwiedzin naszych placówek wraz z dziećmi i przekonania się jak jest w nich ładnie.

Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Podgórzu oferują dwie przestronne sale dydaktyczne wyposażone w komputery i urządzenia multimedialne, zabawki i pomoce dydaktyczne, nowe meble i przestrzeń, która umożliwia swobodną zabawę dzieci. Prowadzone są zajęcia dodatkowe tj. gimnastyka korekcyjna, logopedia, rytmika, język angielski, religia, zajęcia terapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Najmłodsi mają zapewnioną stołówkę oraz salę sensoryczną do zabaw i zajęć terapeutycznych. Wokół budynku zlokalizowane są dwa place zabaw.

18 kwietnia 2016 r. w godz. 16:00-17:30 zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi na dzień otwarty. Więcej na temat przedszkola można dowiedzieć się na stronie internetowej www.sppodgorze.szkolnastrona.pl, na profilu społecznościowym Facebook: Przedszkole w Podgórzu oraz telefonicznie pod nr. 86 217 83 22.

Oddziały i punkt przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Kupiskach posiadają również doskonale wyposażone pracownie, położone na parterze budynku. Sale składają się z dwóch części: edukacyjnej – wyposażonej w tablice, ławki itp. oraz rekreacyjnej, w której dzieci mogą się swobodnie bawić. Przy szkole znajdują się także dwa place zabaw. Wart podkreślenia jest fakt, że szkoła posiada bardzo dobrą bazę i zaplecze dydaktyczne. Przy szkole jest sala gimnastyczna i nowoczesne boisko wielofunkcyjne. W szkole funkcjonuje świetlica oraz stołówka szkolna, a dla dzieci mieszkających w Jednaczewie zorganizowane jest dowożenie.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie internetowej szkoły www.kupiski.webd.pl i pod nr. tel. 86 217 91 13.

Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Konarzycach dysponuje 25 miejscami. Placówka oferuje spotkania adaptacyjne z dziećmi, które rozpoczynają edukację przedszkolną. Wszystkie dzieci uczestniczą w zajęciach gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej oraz mają zapewnioną opiekę logopedyczną. Spotykają się z ciekawymi ludźmi, uczestniczą w zajęciach Akademii Przedszkolaka oraz wyjeżdżają do teatru. Punkt przedszkolny współpracuje z rodzicami, uwzględniając ich potrzeby.

Zainteresowani rodzice mogą znaleźć informację na stronie internetowej szkoły www.spkonarzyce.szkolnastrona.pl i pod nr tel. 86 215 75 24.

  • Gmina Łomża zaprasza przedszkolaków
  • Gmina Łomża zaprasza przedszkolaków
  • Gmina Łomża zaprasza przedszkolaków
  • Gmina Łomża zaprasza przedszkolaków
  • Gmina Łomża zaprasza przedszkolaków
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.