Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
7
kwi
2016

Smacznie i zdrowo

Zdrowe, polskie jabłka zagościły w Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży. 2 tony owoców do szkoły dostarczyła Agencja Rynku Rolnego – koordynator Programu „Jabłka dla szkół”.

Celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych młodych ludzi poprzez zwiększenie udziału owoców w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Każdy uczeń mógł zjeść dowolną ich liczbę na przerwie lub wziąć ze sobą do domu.

Akcja wpisuje się w rewolucyjną zmianę w Piramidzie Żywienia Anno Domini 2016, u której podstaw leżą owoce i warzywa zalecane do spożywania jak najczęściej i w jak największych ilościach. 

  • Smacznie i zdrowo
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.