Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
12
kwi
2016

Dzień otwarty przedszkola w Podgórzu

Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej im. ks. kard. S. Wyszyńskiego w Podgórzu zaprasza rodziców wraz z dziećmi na dni otwarte 18 kwietnia 2016 r.

Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej w Podgórzu oferują dwie przestronne sale dydaktyczne wyposażone w komputery i urządzenia multimedialne, zabawki i pomoce dydaktyczne, nowe meble i przestrzeń, która umożliwia swobodną zabawę dzieci. Prowadzone są zajęcia dodatkowe tj. gimnastyka korekcyjna, logopedia, rytmika, język angielski, religia, zajęcia terapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka. Najmłodsi mają zapewnioną stołówkę oraz salę sensoryczną do zabaw i zajęć terapeutycznych. Wokół budynku zlokalizowane są dwa place zabaw.

Więcej na temat przedszkola można dowiedzieć się na stronie internetowej www.sppodgorze.szkolnastrona.pl, na profilu społecznościowym Facebook: Przedszkole w Podgórzu oraz telefonicznie pod nr 86 217 83 22.

Zdjęcie: Facebook - Przedszkole w Podgórzu

  • Dzień otwarty przedszkola w Podgórzu
  • Dzień otwarty przedszkola w Podgórzu
  • Dzień otwarty przedszkola w Podgórzu
Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.